بازدیداز کارخانه آلدا شهرستان دامغان

alda

خداوند سه صدا را دوست دارد:

1)چرخ نخ ریسی 2)صدای تق تق دانشمندان 3)صدای سم اسبان مجاهدان در قرآن مجید خداوند به جرقه‌ی اسب ستوران قسم می‌خورد و به روایت امروز منظور از چرخ نخ ریسی که خداوند صدای آن را دوست دارد،صدای کارخانه است و تولید.

امت اسلامی باید در امر اقتصاد و تولید،استقلال داشته باشد و استقلال اقتصادی با کار و تلاش به دست می‌آید و در در ادامه از زحمات کارگران تشکر کرده از تولیدات این کارخانه تعریف و تمجید نمودند.

از سوی دیگر از دید فرهنگی،فرهنگ غرب برابر با تن‌پروری،بی‌دینی،بی‌حیایی است و فرهنگ امت اسلامی مبتنی بر اسلام و قرآن است و این فرهنگ برابر است با شکست ناپذیری و اینکه صدای سم اسب مجاهدان در این زمانه مانند غرش موشک‌های نقطه زن ایران است که 35 موشک را از ایران و عراق به سمت پایگاه‌های آمریکایی شلیک شده است و صدای سم اسبان در گذشته تبدیل شده است به غرش موشک‌های ایران.

بنده 3 سال به عنوان نماینده ولی فقیه در یگان مخصوص امام علی(ع) در سپاه قدس خدمت کردم و در جوار شهید سپهبد قاسم سلیمانی بودم و مانند او در تمام جهان از لحاظ قدرت،تواضع،فروتنی و… نبود.فرمانده‌ای که سرلشکر بود و برای بستن بند پوتین سربازان خود خم می شد.

همچنین در بزرگی این مرد رئیس امنیت کشور سوریه و در جلوی بشار اشد ریاست جمهور سوریه گفت:دکمه‌ی اورکت قاسم سلیمانی به تمام درجات ارتشبد و سپهبدی ما می‌ارزد و رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران در بزرگداشت مقام او بالاترین نشان نظامی ایران،ذوالفقار را برای اولین بار به او اعطا کرد.

حضرت فاطمه زهرا(س) گفت من از دنیای شما سه چیز را دوست دارم:

1) قرائت کلام الله…..تلاوت قرآن کریم

2) والانفاق فی سبیل الله….انفاق در راه خدا

3) والنظر الی وجه رسول الله…..نگاه کردن به صورت پیامبر حضرت محمد(ص)آنقدر مقام کارگر در نگاهش بزرگ است که همانگونه که دست دختر خود را بوسید،دست کارگر را بوسید و شان و منزلت آن را در این حد می‌دانست.

تصاویر مرتبط با این دیدار